Львівські Карпати з кожним матчем наближаються до зони вильоту українського чемпіонату. Наразі ситуація є критичною, останній матч якй дозволяв зачепитись за вищу лігу був удома з Металургом Донецьк і карпатівці знову його програли….

“Карпати” в рамках двадцять шостого туру приймали на своєму полі гравців донецького “Металурга”. Господарі поля до цього поєдинку змогли набрати всього сімнадцять очок і займали скромну позицію в зоні вильоту, ділячи це “щастя” з гравцями “Олександрії”. Донеччан ж ми могли побачити в першій половині таблиці, команда за минулі тури змогла набрати тридцять чотири очки.

Донеччанам треба було близько п’ятнадцяти хвилин, щоб заволодіти невеликою перевагою, проте ні ті, ні інші ніяк не могли придумати щось дійсно небезпечне біля воріт суперника. Уболівальники, які прийшли на стадіон, теж досить скоро почали засипати, в результаті гра проходила практично в повній тиші, тільки зрідка долинали підказки наставників і вигуки футболістів.

На тридцять шостій хвилині гості змогли втілити свою невелику перевагу в забитий м’яч. Лазич отримав пас від активного Димитрова, на швидкості обіграв опікуна і від душі зарядив по воротах, не залишивши голкіперу жодного шансу на порятунок своєї команди. Можна було сподіватися, що після забитого гола гра трохи пожвавиться, або гості продовжать нагнітати тиск біля воріт суперника, або ж господарі прокинуться і побіжать відіграватися, однак бажане дійсністю не стало. На коротку перерву команди відправилися за рахунку 1:0 на користь донецького “Металурга”.

Друга половина матчу почалася з атак господарів поля, але фортуна відвернулася щось від них, коли Федецький пробивав по воротах головою при розіграші кутового, і м’яч потрапив точно в поперечину. Про футбольну істину говорити не будемо, і гості відразу ж суперника покарали. Чечер зміг переграти в індивідуальній боротьбі Мілошевича і після розіграшу стандарту переправив м’яч в сітку воріт. Рахунок став 2:0 на користь гостьової команди, і тепер становище “Карпат” зовсім стало сумним. В добавок свист з трибун ставав тільки сильніше.

Після другого пропущеного м’яча господарі поля просто кинули грати, донеччани відчули це і також трохи зменшили темп, але продовжили контролювати хід подій, доводячи матч до переможного кінця. За кілька хвилин до кінця основного часу матчу Траоре після передачі з глибини поля вискакував сам на сам з голкіпером, але боковий арбітр зупинив футболіста, зафіксувавши офсайд. Так зустріч і завершилася впевненою перемогою донецького “Металурга” з рахунком 2:0.